اوره گرانول و پریل

Urea

تماس

برای خرید اوره(گرانول – پریل ) با کارشناسان مجموعه پتروپارس ارغوان تماس بگیرید و اوره اصل و باکیفیت را با بهترین قیمت و سریع‌ترین زمان ممکن با تضمین اصالت تهیه نمایید.

اوره چیست؟

اوره (Urea)  اولین ماده آلی ساخته‌شده بشر در آزمایشگاه است. اوره در آب حل می‌شود. بدن از آن در بسیاری از فرآیندهای استفاده می‌کند که مهم‌ترین آن‌ها دفع نیتروژن است. کبد با ترکیب دو مولکول آمونیاک یک مولکول دی‌اکسید کربن اوره تشکیل می‌دهد. فروش اوره به‌طور گسترده در کودها به‌عنوان منبع نیتروژن مورداستفاده قرار می‌گیرد و ماده اولیه مهمی برای صنایع شیمیایی است. اوره به دو صورت آزمایشگاهی و صنعتی وجود دارد که قیمت اوره صنعتی پایین تر از آزمایشگاهی است و درصد خلوص پایین تری دارد.

کاربردهای اوره:

فروش اوره در کشاورزی

بیش از ۹۰ درصد از تولید صنعتی اوره در دنیا جهت استفاده به‌عنوان کود آزادکننده ازت است، کود اوره بالاترین میزان نیتروژن را در کلیه کودهای آزادکننده ازت دارد.

فروش اوره در صنایع شیمیایی

اوره ماده اولیه برای ساخت رزین‌های اوره فرمالدئید و اوره ملامین فرمالدهید است که از این مواد برای تولید تخته سه لا استفاده می‌شود. این ماده تثبیت‌کننده مواد منفجره نیترو سلولز است.

خرید اوره در پزشکی

کرم‌های حاوی اوره به‌عنوان محصولات پوستی موضعی برای تقویت هیدراتاسیون پوست استفاده می‌شود. اوره برای درمان خشکی و اگزمای پوستی مورداستفاده قرار می‌گیرد.  قبلاً از طریق تزریق اوره برای سقط‌جنین استفاده می‌شده است.

موارد دیگر فروش اوره

ازت یک منبع نسبتاً ارزان اوره برای خوراک دام است.

  •  استفاده به‌عنوان یک یخ‌زدا در جاده‌ها
  •  ماده اصلی در محصولات رفع موهای زائد
  • ماده‌ای است که در برخی از کرم‌های پوستی، مرطوب‌کننده، نرم‌کننده مو و شامپو استفاده می‌شود.
  •  ماده‌ای است که در آتش‌سوزی‌ها برای مهار آتش به کار می‌رود.
  • فروش اوره برای سفید کردن دندان ها

تفاوت اوره گرانول Granular Urea و اوره پریل Prill Urea

معمولا اندازه دانه ها در کود اوره گرانول 2 الی 4 میلیمتر و در کود اوره پریل 1 الی 2.4 میلیمتر است . لازم به ذکر هست در هر دو مدل گرانول و پریل درصد ازت موجود 46 درصد می باشد و جهت نگهداری کود اوره باید به این نکته توجه داشت که از نگهداری کود اوره در محل های مرطوب که دارای تهویه مناسب نیست خود داری شود،زیرا حضور رطوبت در کنار کود اوره علاوه بر اثرات شیمیایی باعث کلوخه شدن کود اوره نیز می شود.

قابل توجه خریداران محترم

قیمت محصولات به عوامل مختلف از قبیل مقدار سفارش و نحوه پرداخت و محل تحویل و نحوه بسته بندی و آنالیز مواد و نوسانات بازار بستگی دارد.

لازم به توضیح است مقیاس خرید و فروش ما تجاری می باشد و به صورت خرد انجام نمی شود.

قابل توجه اینکه جهت خرید صادراتی حتما باید درخواست L.O.I در سربرگ شرکت ارسال گردد.

 

تماس بگیرید