مازوت100,180,280,380

خرید مازوت

قابل توجه خریداران محترم

قیمت مازوت به عوامل مختلف از قبیل مقدار سفارش ونحوه پرداخت و محل تحویل ونحوه بسته بندی و آنالیز مواد ونوسانات بازار بستگی دارد.

لازم به توضیح است مقیاس خریدو فروش ما تجاری می باشد و به صورت خرد انجام نمی شود.

جهت خرید صادراتی حتما باید درخواست L.O.I در سربرگ شرکت ارسال گردد.

شرکت پتروپارس ارغوان  صادر کننده مازوت در گریدهای مختلف از جمله مازوت 100,180,280,380 از کشورهای ایران و روسیه  به کشورهای مختلف می باشد.

مازوت(نفت کوره) چیست؟
نفت کوره، متشکل از سنگین‌ترین بخشهای نفت خام و معمولا، فراورده پایین ستون تقطیر در خلاء است. نفت كوره یا روغن چراغ، ماده پتروشيمي قابل اشتعال  که نام تجاري آن  مازوت که اصطلاحی روسی است، برشي از نفت خام تقطير شده است. عمدتا نفت كوره به مايعي گفته مي شود كه براي سوختن در كوره، بويلر و يا موتورهاي توليد قدرت مصرف ميشود. با اين تعريف ديزل نوعي نفت كوره محسوب ميشود.

خواص مازوت:

قیمت مازوت

محدوده جوش: 350- 650° C
رنگ: قهوه‌ای تیره مایل به سیاه
نقطه اشتعال: > 60° C
دانسیته در 60° F: 950- 1010 Kg/ m³
نقطه خود اشتعالی: 220- 300° C

مازوت (نفت كوره 180 و 230)  

كاربرد:
به عنوان سوخت ماشین آلات سنگین، دیزل‌های ثابت و متحرك، نیروگاهها مورد استفاده قرار می‌گیرد.به عنوان سوخت در ديزل هاي ثابت و متحرك و صنايعي كه مشعل طراحي شده جهت سيستم احتراق آنان قابليت مصرف اين فرآورده را داشته باشد.

ساختار:
این فرآورده ها برش های سنگین تر از نفتگاز می باشند.
كاربرد:

مازوت 180

مازوت نفت كوره 280 و 380 

كاربرد:
به عنوان سوخت در صنايع و نيروگاه هائي كه در سيستم احتراق آنان نفت كوره متوسط پيشنهاد شده است.

ساختار:
این فرآورده هاي برش های سنگین نفتی حاصل از باقیمانده برجهای تقطیر هستند که با استفاده از برش های سبکتر تنظیم گرانروی شده  و بعنوان سوخت عرضه می شوند. ترکیب درصد هیدروکربن های متشکله، ارزش حرارتی منـــاسبی را به سوخت بخشیده و مقدار فلزات موجود، در سیستم های مصرف کننده ایجاد اشکال نمی کند.

مازوت 280/380

مازوت (نفت کوره  سنگین ایران)       

ساختار:

این فرآورده باقیمانده سنگین حاصل از تقطیر نفت خام در برجهای تقطیر است که عمدتاً نیازی به اختلاط با فرآورده های سبک ، به منظور تنظیم گرانروی نداشته و مستقیماً قابل عرضه می باشد . درصد گوگرد مناسب و ارزش حرارتي خوب، از ويژگي هاي اين سوخت مي باشد.

كاربرد:
به عنوان سوخت در صنايع و نيروگاه هائي كه در سيستم سوختني آنها، سوخت سنگين پيشنهاد شده است.

مازوت