گازوییل D2,D6,EN590

Gasoil

خرید گازوییل:

قابل توجه خریداران محترم

قیمت محصولات به عوامل مختلف از قبیل تناژ سفارش ونحوه پرداخت و محل تحویل ونحوه بسته بندی و آنالیز مواد ونوسانات بازار بستگی دارد.

لازم به توضیح است مقیاس خریدو فروش ما تجاری می باشد و به صورت خرد انجام نمی شود.

جهت خرید صادراتی حتما باید درخواست L.O.I در سربرگ شرکت ارسال گردد.

دانلود آنالیز گازوییل با سولفورهای متفاوت:

Gasoil500ppmGasoil1.0PercentGasoil0.5Percent

گازوئیل یا نفت گاز به عنوان سوخت موتور های دیزلی و سوخت تاسیسات حرارتی استفاده میشود و نقطه جوش آن بین( ۲۵۰-۳۸۵ )درجه سانتیگراد است و حداقل نقطه اشتغال آن ۵۴ درجه سانتیگراد است .

 

 و اما صادرات ﮔﺎزوﺋﯿﻞ…

این فرصت خوبی برای تاجران و افرادی است که قصد صادرات فراورده های نفتی را به خارج از کشور دارند . اما در نظر داشته باشید که انجام مراحل صادرات کالا و ورود و فروش آن در کشور دیگر ،نیازمند صرف زمان زیادی است .شما باید به تمام قوانین و مقررات صادرات تسلط کافی داشته باشید و بعد از تسلط بر قوانین و در صورت داشتن کارت بازرگانی ، وارد مرحله انجام قوانین و مراحل اداری آن می شوید .

بعد از انجام مراحل اداری و گمرکی ،باید کالای نفتی خود را با یکی از روش های حمل و نقل مناسب به کشور مورد نظر برسانید. این کار را میتوانید با قرارداد با شرکت های حمل و نقل انجام دهید . در مرحله آخر وقتی کالا را به کشور مورد نظر رساندید و مراحل اداری را در آن کشور نیز انجام دادید ،باید تاجرانی را در آن کشور بیابید کنید که آن محصول را خریداری نمایند !

صادرات گازوییل

تا اینجا دیدیم که پروسه صادرات کالا امری طولانی و زمانبر و نیاز به تجربه و اطلاعات بالایی است . پس توصیه ما به شما این است که برای چنین کاری در همان ابتدا با یک شرکت بازرگانی معتبر و با سابقه قرارداد ببندید .

شرکت پتروپارس ارغوان با همکاری کارشناسان و متخصصان خود در زمینه تامین و  صادرات کالا ، آماده همکاری با شما در صادرات گازوئیل میباشد.