ترخیص تجهیزات پزشکی از گمرک

ترخیض تجهیزات پزشکی از گمرک توسط مجموعه تخصصی پترو پارس ارغوان

ترخیص تجهیزات پزشکی

ترخیص تجهیزات پزشکی مراحل و مدارکی نیاز دارد که بهتر است برای سهولت و سرعت ترخیص با شرکت پترو پارس ارغوان  همکاری داشته باشید. شرکت بازرگانی پترو پارس ارغوان کارگزار رسمی گمرکات کشور با چندین سال سابقه درخشان در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا افتخار دارد با تیم مجرب و آموزش دیده خود در خصوص اخذ مجوز بهداشت و ترخیص تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی و آزمایشگاهی و مواد شیمیایی با سریع ترین زمان ممکن و با نازلترین هزینه از گمرکات جنوب کشور  با شما مشتریان عزیز و ارجمند باشد، همچنین افتخار داریم با تیم حرفه ای ترخیص خود که در این زمینه آموزش دیده اند و شناخت تخصصی از اقلام پزشکی دارند و به صورت ثابت در تمام ساعات اداری در گمرکات مستقر میباشند در سریع ترین زمان ممکن محموله شما ترخیص شود.

هدف ما بر این میباشد که شما مدیران عزیز با توجه به وقت گرانبهای خود دیگر نگران هدر رفتن وقت و پرداخت هزینه های متفرقه در خصوص ترخیص کالای خود نباشید.

مشاوره و پذبرش دعاوی گمرکی

از آنجایی که اقلام پزشکی به دلیل حساسیت بالا و رعایت زنجیره سرمایشی و گرمایشی برای شما اهمیت بسیاری دارد با توکل به خداوند متعال و پشتکار قوی تیم بازرگانی پترو پارس ارغوان،محموله شما در سریع ترین زمان ممکن ترخیص میشود و به بهترین نحو ممکن به انبار شما ارسال می گردد. مشاوره و اخذ مجوز بهداشت و کد IRC و ترخیص فیلد های زیر به صورت تخصصی انجام می شود:

پترو پارس ارغوان متخصص ترخیص تجهیزات پزشکی

1.تجهیزات پزشکی
2. تجهیزات دندانپزشکی
3. تجهیزات آزمایشگاهی
4. تجهیزات اتاق عمل
5. مواد و تجهیزات قالبگیری و ایمپلنت
6. تجهیزات باروری و ناباروری
7. مواد شیمیایی
8. محیط های آزمایشگاهی
9. دارو های شیمیایی و گیاهی
10. مکمل های ورزشی

 

ترخیص تجهیزات پزشکی از گمرکات کشور

جهت اطلاع شما تجار و بازرگانان محترم ترخیص تجهیزات پزشکی نیاز به اخذ مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی و مرجع سلامت دارد و باید اطلاعات مورد نیاز و مدارک و مربوطه را در سامانه ورود کالا و ترخیص اداره تجهیزات پزشکی ثبت نمایند. جهت ورود و ترخیص تجهیزات پزشکی و همچنین لوازم جراحی ارز مبادله ای می توانید دریافت نمائید و تعرفه ترخیص تجهیزات پزشکی با توجه به نیاز کشور و عدم تولید حداقل می باشد. تجهیزات پزشکی عمدتا از کشورهای ایتالیا – فرانسه – ترکیه و … بوده است. لیست گمرکات تخصصی در خصوص کالاهای پزشکی شامل شامل زیراست:

  • فرودگاه امام خمینی (ره) ترخیص تجهیزات پزشکی
  • گمرک شهید رجائی ترخیص تجهیزات پزشکی
  • گمرکات تهران ترخیص تجهیزات پزشکی
ترخیص تجهیزات پزشکی توسط ترخیصکاران پترو پارس ارغوان

فرآیند واردات تجهیزات پزشکی

ثبت اولیه لوازم پزشکی

جهت این مرحله با مراجعه به اداره مربوطه (تجهیزات پزشکی) باید ثبت شرکت نمایند و در این خصوص میزان خطر وسیله مربوطه را مشخص نمایند و نسبت به اخذ مجوز تجهیزات پزشکی اقدام نمایند.

جهت آشنایی جهت ورود کالا و ترخیص تجهیزات پزشکی که نیاز به ثبت اجباری نیست با مشاورین و کارشناسان پترو پارس ارغوان همراه باشید.

قسمتی از ترخیص تجهیزات پزشکی شامل موارد زیر می باشد:

  • ترخیص تجهیزات پزشکی
  • ترخیص لوازم آندوسکپی
  • ترخیص دستگاه و لوازم عمومی پزشکی
  • ترخیص دستگاه تصویر برداری و دندانپزشکی
  • ترخیص دستگاه لیزر
  • ترخیص لوازم مربوط به ارتودنسی و پروتز
  • ترخیص دستکش های پزشکی و جراحی

 فرآیند ترخیص با حداقل اسناد دارویی و تجهیزات پزشکی

همانطوری که مستحضر هستید بعضی از اقلام کالاهای دارویی و تجهیزات پزشکی دارای نقص یا در انتظار تخصیص ارز می باشند که در این مورد مهم به منظور تسریع در ترخیص کالای دارویی و پزشکی رول بررسی به شرح ذیل صورت می پذیرد:

1- ارائه درخواست توسط شرکت مربوطه با ذکر اقلام موجود در گمرک وارائه مدارک حمل به دبیرخانه اداره کل جهت بررسی کارشناس
2- بررسی مدارک در قسمت های دارویی، پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی
3- در صورت تشخیص اداره مربوطه به ضرورت دانستن ترخیص با ارائه تعهد محضری توسط شرکت مربوطه دارویی و پزشکی
4- تنظیم نامه ترخیص با حداقل اسناد توسط اداره مربوطه

در این خصوص و پیرو تفیض اختیار ترخیص با حداقل اسناد دارویی و تجهیزات پزشکی از سوی وزارت بهداشت به مدیریت محترم کل تجهیزات پزشکی و دارویی در خصوص فرایند ترخیص کالای دارویی با حداقل اسناد پزشکی  صورت می پذیرد.

شرکت پتروپارس ارغوان آماده ارائه مشاوره در خصوص ارزش کالا و تعرفه کالا جهت آزادسازی کالا های شما می باشد.

مشاوره در امر ترخیص

 

دیدگاهتان را بنویسید